| 이름 | Polaris Hobit J7 |
|---|---|
| 주파수대 | 433MHz, 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| 사용자 정의 가능 | 사용 가능 |
| 범위 | 3km |
| 크기 | 440mm*300mm*200mm |
| Detection Technology | Radio Spectrum Detection |
|---|---|
| Detect Model Library | 400+ |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Detect Model Library | 400+ |
|---|---|
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Detection Sensitivity | High |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| 감지 밴드 | 60MHz ~ 6.2GHz |
|---|---|
| 단일 패키지 크기 | 500 × 500 × 700mm |
| 검출 드론 속도 | 0.5m/s ~ 30m/s |
| 소리나는 위치 | 0°~360°(전방향 안테나) |
| 모델 라이브러리를 감지하십시오 | 400+ |
| 이름 | Polaris Hobit 휴대용 C2 |
|---|---|
| 방어 간섭 | 2.4GHz, 5.8GHz |
| 종류 | 무선 주파수 검출기 |
| 범위 | 3km |
| 소재 | 플라스틱 |
| 이름 | Polaris Hobit Rd5 |
|---|---|
| 주파수대 | 300MHz-6GHz |
| 근무 기간 | ≥1시간 |
| FPV 밴드 | 300MHz-6GHz 아날로그 싱글 |
| 종류 | 6 섹터 재밍을 갖는 주파수 감지기 |
| 이름 | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| 범위 | 3km |
| 주파수대 | 1.4GHz-6GHz |
| 드론 방향 찾기 | 지원 |
| 시스템 | 시스템의 불꽃 |